Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #787600

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tule paku väärtust tippspetsialistidele ja –juhtidele – kandideeri

teabevara müügiesindajaks!

Sinu missiooniks on müüa äriklientidele telefoni teel teabevara, mis aitab neil enda töös olla edukamad ja teha tarku otsuseid.

Mis on teabevara? Digitaalne töövahend, kust leiab kogu erialase info ühest kohast – vaata lähemalt teabevara.ee

Ootame Sind tööle alates augustist.

Ootused kandidaadile

Sinu jaoks on oluline:

  • Paindlik tööaeg – meie juures töötad E-R ainult 4 või 6 tundi päevas.
  • Tulemustega kooskõlas palk – Sind ootab töötasu, mis algab enda müügieesmärke täites 1000 eurost kuus ja mille kujundajaks saad olla Sina ise.
  • Eneseareng – osale Äripäeva koolitustel ja konverentsidel, laenuta raamatuid meie raamatukogust, loe meie meediatooteid ja avarda enda silmaringi ettevõtlike inimeste keskel.

Ettevõte pakub

- sõbralik ja toetav meeskond
- arendav, huvitav ja vastutusrikas töö
- võimalus osaleda Äripäeva konverentsidel ja koolitustel
- 35 puhkusepäeva aastas
- ilus moodne kontor Tallinna Kesklinnas
- väljaõpe, mis aitab jõuda seatud eesmärkideni
- head sportimisvõimalused

Tööpakkumise number
#787600

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
26. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem