Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #724808

Ärikliendi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tule Äripäeva Infopanga müügitiimi ärikliendi konsultandiks!

Ootused kandidaadile

Oled see, keda ootame, kui oled:

  • valmis tegema aktiivset müügitööd;
  • meeskonnamängija, kuid jahid ka enda eesmärke;
  • loomult uudishimulik ja kiire õppija;
  • avatud suhtleja ja hea veenmisoskusega.

Ettevõte pakub

  • sõbralik ja toetav meeskond

  • arendav, huvitav ja vastutusrikas töö

  • võimalus osaleda Äripäeva konverentsidel ja koolitustel

  • 35 puhkusepäeva aastas

  • ilus moodne kontor Tallinna kesklinnas

  • väljaõpe, mis aitab jõuda seatud eesmärkideni

  • head sportimisvõimalused

Tööpakkumise number
#724808

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2021
Kuulutus sisestati:
24. august 2021

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp. Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Usume sõnavabadusse. Esindame vaba ja kartmatut ajakirjandust. Austame üksikisiku- ja ettevõtlusvabadust.

Vaata rohkem