Värsked tööpakkumised

Ärikliendi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567359

Tööpakkumise number

567359

Firma nimi peidetud Ärikliendi konsultant

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ärikliendi konsultanti, kelle tööks on oma valdkonna spetsialistidele ja juhtidele mõeldud teabevara müük telefoni teel.

Nõudmised kandidaadile

Sobid sellele ametikohale, kui:
• aktiivne müügitöö paneb Sinu silmad särama;
• Sul on suurepärane veenmisoskus;
• oled iseseisev, töökas ja õpihimuline;
• Sa ei pelga luua kontakte võõraste inimestega;
• valdad korrektset eesti keelt nii kõnes, kui kirjas.

Ettevõte pakub

Uuele kolleegile pakume:
• väga arendavat tööd;
• toetavat meeskonda ja vaba õhkkonda;
• professionaalseid müügikoolitusi;
• väga soodsaid sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Töötasu koosneb põhitasust + motiveerivast tulemustasust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
13. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
14. november 2018

AS Äripäev on Eesti ärimeedia vaieldamatu turuliider. Anname välja kolme ajalehte, arvukalt raamatuid, käsiraamatuid ja infolehti. Oleme Eesti suurim ärikonverentside korraldaja. Viimastel aastatel oleme investeerinud internetitoodetesse ning sisenenud mitme eduka ajakirjaga tarbijaturule. Meie meeskonnas pingutab rohkem kui 200 võimekat töötajat alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade parimate asjatundjateni. Äripäeva omanik on Põhjamaade suurim meediakontsern Bonnier.