Värsked tööpakkumised

Ärikliendi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239479

Tööpakkumise number

239479

Töö kirjeldus

- klientidele jäätmekäitlusalaste teenuste tutvustamine ja aktiivne müümine
- läbirääkimiste pidamine ja ettevõtte esindamine
- müügipakkumiste koostamine
- klientide konsulteerimine ja nõustamine jäätmekäitlusalastes küsimustes

Nõudmised kandidaadile

- siiras soov teha müügitööd ja orienteeritus maksimaalsele tulemusele
- eelnev aktiivse ja tulemusliku müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
- müügiteooria ja -tehnikate tundmine
- iseseisvus, süsteemsus ja ettevõtlikkus
- positiivsus ja väga hea suhtlemisoskus
- hea läbirääkimiste oskus ja organiseerimisvõime
- hea eesti ja vene keele oskus
- kasuks tuleb jäätmekäitlusvaldkonna tundmine
- B kategooria juhiluba ja isikliku auto kasutamise võimalus

tulemusliku töö eest motiveerivat tasu ja kompensatsioonipaketti
võimalust panna oma oskused proovile edukas ja arenevas valdkonnas
kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
ühisüritusi ja sportimisvõimalusi
erinevaid ametialaseid täiendkoolitusi
puhkust 35 kalendripäeva

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2011
Kuulutus sisestati:
14. september 2011

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevaid ettevõtetteid Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Üheksateistkümne tegevusaasta jooksul on Ragn-Sells arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Pakume oma töötajatele mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab lisapuhkust, erinevaid toetusi, koolitusi ja ühisüritusi.