Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673877

Ärikinnisvara konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ärikinnisvara omanike müügi- ning üüripakkumistele sobiva ostjate või üürniku leidmine mõlema poolega pikaajalise kliendisuhte ülesehitamise eesmärgil.

Ootused kandidaadile

Aktiivse ning positiivse ellusuhtumisega müügiinimene, kes on valmis suhtlema laia ringi ettevõtjate ning spetsialistidega oma tööeesmärkide elluviimiseks.

Kinnisvara valdkonna või B2B müügikogemus on kandideerimisel eeliseks!

Tööpakkumise number
#673877

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Alguses vajad Sa õige vähe – vaid üht sahtlit oma asjade jaoks. Siis juba oma tuba, siis oma korterit ja maja ning siis … jälle väiksemat elamist. Miks mitte leida see kõik koos kinnisvarakonsultandiga, kellega sooviksid jagada kõiki oma elu kinnisvaraküsimusi? Domus Kinnisvara kõik töötajad pingutavad, et võita ja hoida Sinu usaldust. Kogu eluks.

Domus tähendab ladina keeles nii peret kui maja. Tänu oma professionaalsusele ja pühendunud tööle on Domus Kinnisvara tõusnud Eesti suurimate ja usaldusväärseimate kinnisvarabüroode hulka. Me aitame era- ja ärikliente oma 7 esinduses üle terve Eesti.

Domus Kinnisvara kuulub Eesti Kinnisvarafirmade Liitu, Eesti Kaubandus-Tööstuskotta, paljud meie maaklerid ja hindajad on vastavalt Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja ning Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liikmed.

Vaata rohkem