Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178649

Ärikeskuse administreerimise juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Professionaalne igapäevase asjaajamise ja info liikumise korraldamine ABC Grupi ettevõttes vastavalt kehtestatud korrale;
* Juhtkonna ja meeskonna tööalane abistamine määratud tegutsemispoliitika raames;
* konverentsiruumide ja -teenuste aktiivne pakkumine ning läbiviidavate konverentside organiseerimine-teenindamine.

Ootused kandidaadile

* professionaalne karjäär bürootöötajana vähemalt 5 aastat;
* väga head asjaajamistöö oskused ja teadmised sellest;
* väga hea suhtlemisoskus;
* hea keelte oskus: eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas;
* väga hea arvutikasutamisoskus;
* oskus kliendiga suhelda ja iseseisvalt lahendusi leida;
* eelteadmised müügist ja marketingist;
* vastutustundlik ja iseseisev;
Soovitavalt:
* töökogemus rahvusvahelises ettevõttes;
* konverentsiteenuste müügitöö kogemus.

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas kontsernis;
* kaasaegset töökeskkonda sh sõbralikke kolleege;
* tööle väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#178649