Värsked tööpakkumised

Ärijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28808

Tööpakkumise number

28808

Töö kirjeldus

* väikse (esialgu kuni 10 inimest) meeskonna juhtimine, suunamine, kontrollimine ja motiveerimine;
* tööülesannete jagamine ja nende täitmise tagamine;
* ettevõtte esindustegevus;
* ettepanekute tegemine töö efektiivsemaks muutmiseks;
* aruannete koostamine ja eelarvest kinnipidamise kindlustamine;
* infoliikumise tagamine ja aruandlus juhatusele;
* turusituatsiooni jälgimine ja uute ideede genereerimine.

Nõudmised kandidaadile

* omad kõrgharidust majanduse-, kinnisvara- või ehituse erialal;
* Sinu trumbiks on kogemus antud valdkonnas;
* oled juhtinud meeskonda ja tead, kuidas inimesi motiveerida efektiivsete töötulemuste saavutamiseni;
* ei jää hätta suhtlemisega eesti-, vene- ja inglise keeles;
* arvuti kuulub Sinu igapäeva töövahendite hulka;
* oled iseseisev, vastutus- ja otsustusvõimeline inimene, kelle suhtlemis- ja planeerimisoskust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle, kui edukale juhile põnevat tööd arenevas valdkonnas, tegusat kollektiivi, kaasaegset töökohta kesklinnas, parimate tulemuste saavutamiseks vajalikke töövahendeid ja tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2004

Tegeleme kinnisvaraarendusega alates maa ostmisest, detailplaneeringust ja projekteerimisest ehituse peatöövõtu ja müügini välja. Otsime arenduseks sobivaid krunte ja abistame maaomanikke kinnisvaraprojektide arendamisel.
Onix Investi lipukirjaks on isikupära ja kvaliteet. Meie arendatud elu- ja äripinnad täidavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Onixi esimene
arendusprojekt: eksklusiivne tornelamu Pirita tee vahetus läheduses on oma ambitsioonikuses sobiv näide illustreerimaks meie filosoofiat..