Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #611795

Äriarendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. august 2019
Kuulutus aegub:30. august 2019

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • uute klientide leidmine;
  • kliendisuhete arendamine;
  • fokusseeritud müügimeeskonna loomine;
  • kliendisuhte strateegia ja müügiplaani täitmine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on:

  • kogemus sarnasel positsioonil töötamisel;
  • väga hea organiseerimis- ning suhtlemisoskus;
  • teadmised hoonete ehitusest või ehitusmaterjalidest;
  • süsteemsus ja distsipliin eesmärkide suunas liikumisel;
  • selge arusaam, mida tähendavad täpsus, sõnapidamine, lubadustest kinnipidamine, viisakus;
  • praktilised näited müügivõrgustiku loomisel;
  • soov ja võimalus teha liikuva iseloomuga aktiivset tööd;
  • ametialane kogemus vene keeles suhtlemisel

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • võimalust teha karjääri Eesti juhtivas ehitusmaterjalide ja aiakaupade müügimeeskonnas;
  • mobiilset kontorit ja töövahendeid, mis võimaldavad Sul töötada ja olla tulemuslik kohast olenemata: ametiauto, sülearvuti, tahvelarvuti;
  • palgasüsteemi, mis tagab oodatavate tulemuste ja püsistatud eesmärkide täitmisel Sulle väärika ja motiveeriva tasu;
  • toetavat ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#611795

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2019
Kuulutus sisestati:
7. august 2019

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem