Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668750

ÄRIANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. september 2020
Kuulutus aegub:21. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • infosüsteemi puudutavate äriprotsesside ning kasutajavajaduste analüüs

  • nõuete kirjeldamine

  • parendusettepanekute tegemine

  • koostöö tellijate ja arendusmeeskonnaga

  • kasutajate juhendamine süsteemi kasutamisel

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus vähemalt omandamise järgus, soovitavalt IT või õigusteaduse erialal

  • väga hea väljendusoskus nii sõnas kui kirjas

  • analüütiline ja avatud mõtteviis

  • positiivse suhtumisega nii enda kolleegide kui asutuse väliste inimeste suhtes

  • kohusetundlik enda töö kvaliteedi ja tähtaegade osas

  • väga heal tasemel eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Uus ja oma töötajatest lähtuv töökeskkond

  • Motiveerivad kolleegid ja mitmekesine motivatsioonipakett

  • Põnevad erialased väljakutsed

  • Õppimis- ja arenemisvõimalused

  • 35-päevane põhipuhkus, vajadusel õppepuhkus

  • Paindlik tööaeg ja veel palju muudki

Tööpakkumise number
#668750

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

Registrite ja Infosüsteemide Keskus ei ole tavaline riigiasutus. Meid eristab meie töö unikaalsus ja mastaapsus - oleme suurim riiginfosüsteemidele orienteeritud riiigiasutus Eestis. Meie teenuseid kasutab igapäevaselt ca 4700 Eesti riigiametnikku ning meie infosüsteemidest on abi pea kõigile Eesti Vabariigis elavatele inimestele. Mõned meie hallatavatest infosüsteemidest: äriregister, kinnistusraamat, notarite infosüsteem, kohute infosüsteem, riiklik kriminaalmenetlusregister, kohtutäiturite infosüsteem, vanglate infosüsteem jpt

Vaata rohkem