Värsked tööpakkumised

Ärianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160222

Tööpakkumise number

160222

Töö kirjeldus

• Infosüsteemide nõuete kirjeldamine
• Kasutaja vajaduste kogumine, analüüsimine ja dokumenteerimine
• Ärilahenduste analüüs tarkvaraarenduse jaoks ja arendusvajaduse põhjendatuse hindamine
• Koostöö tellija ja arendajatega
• Teenusteportfelli haldus
• Parendusettepanekute tegemine infosüsteemide arendamisel
• koostöö projektijuhtidega tarkvarasüsteemide loomisel

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus (võib olla omandamisel)
• töökogemus IT vallas
• eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas

• hea suhtlemisoskus
• väga head teadmised infotehnoloogiast
• iseseisvus töös ja tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• loomingulist tööd ja meeldivat meeskonda
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2008
Kuulutus sisestati:
5. august 2008

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.