Värsked tööpakkumised

Ärianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213440

Tööpakkumise number

213440

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on erinevate äriprotsesside tegevuste analüüsimine, nende kirjeldamine ja modelleerimine. Töö hõlmab võtmeisikute intervjueerimist, ärinõuete väljaselgitamist, töötlemist ja analüüsimist ning ärianalüüsi dokumenteerimist. Ärinõuete analüüsiga annad vajaliku sisendinfo ärijuhtidele ja infosüsteemide arendajatele parendustegevuste algatamiseks ning probleemide ennetamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on majandus- või energeetikaalane kõrgharidus
• Sul on äriprotsesside kirjeldamise ja modelleerimise kogemus
• tunned süvendatud huvi IT valdkonna vastu
• oled hea tehnilise taibuga
• oled analüütiline ja väga hea üldistusvõimega
• Sul on hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• valdad eesti keele kõrval heal tasemel erialast inglise keelt

• inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate äriprotsesside arenduse ja IT projektide juhtimisega
• võimalust lüüa kaasa äriprotsesside arendamises, mis on olulised tervele Eestile
• koostööd tipptasemel partneritega nii ettevõtte sees (IT divisjon) kui väljaspool (rahvusvahelised meeskonnad)
• osalust unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega
• võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis
• suurettevõtte hüvesid ja kindlat tööd stabiilses äris
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
29. november 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaeäri ärisüsteemide osakond tegeleb arendusprojektide juhtimise- ja analüüsiga, mis aitavad ellu viia Eesti Energia kontsernile üliolulisi eesmärke. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusmeeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise ettevõtte arenemine ja toimimine.