Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246532

Ärianalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamiseks ülesandeks on äriprotsesside analüüsimine, modelleerimine ja tellimuste kirjeldamine ITle.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • Sul on majandus-, IT- või energeetikaalane kõrgharidus
  • Sul on äriprotsesside kirjeldamise ja modelleerimise kogemus
  • tunned süvendatud huvi IT vastu
  • oled hea tehnilise taibuga
  • oled analüütiline ja väga hea üldistusvõimega
  • Sul on hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • valdad eesti keele kõrval heal tasemel erialast inglise keelt.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate äriprotsesside arenduse ja IT projektide juhtimisega
  • võimalust lüüa kaasa äriprotsesside arendamises, mis on üliolulised tervele Eestile
  • Elektrituru avanemisele kaasalöömisel
  • koostööd tipptasemel partneritega nii ettevõtte sees (IT divisjon) kui väljaspool (rahvusvahelised meeskonnad)
  • osalust unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega
  • võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis
  • suurettevõtte hüvesid ja kindlat tööd stabiilses äris
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Tööpakkumise number
#246532

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaeäri Ärisüsteemide osakond tegeleb arendusprojektide juhtimise- ja analüüsiga, mis aitavad ellu viia Eesti Energia kontsernile üliolulisi eesmärke. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusmeeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise ettevõtte arenemine ja toimimine.

Otsime oma meeskonda teeninduse ja müügiprotsesside(CRM) ärianalüütikut.

Vaata rohkem