Värsked tööpakkumised

Ärianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361022

Tööpakkumise number

361022

Töö kirjeldus

Ärianalüütiku tööülesandeks on
• Erinevate statistiliste ja finantsandmete alusel sisseostu, planeerimise ja tootmise efektiivsuse analüüs ning aruandlus juhtkonnale
• Müügi ja investeerimisprojektide kasumlikkuse hindamine
• Aruandlus-ja prognoosimeetodite arendus
• Osalemine äriprotsesside kujundamisel

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui
• Sul on kõrgharidus
• Sul on soov ja oskus teha tööd arvudega, otsida ja leida nendevahelisi seoseid
• Oled osav statistilisi, finantsanalüüside jms tulemusi erinevatele sihtgruppidele lihtsalt ja arusaadavalt esitlema ning argumenteerima
• Eesti ja inglise keele ladus valdamine või hea vene keele oskus, võimaldamaks oma mõtteid selgelt edasi anda

Omalt poolt pakume sõbralikku ja motiveeritud kollektiivi, tuge ja väljaõpet, võimalust varem omandatud kogemusi rakendada tootmisvaldkonnas, konkurentsivõimelist tasu ning mitmekülgset ja arendavat kogemust rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame lisaks CV-le ka motivatsioonikirja.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014

AS Paljassaare Kalatööstus on tootmisettevõte, mille tootegruppideks on külmutatud kalatooted, pitsad ja pannkoogid ning tänasel päeval on tööandjaks ligi 200 töötajale. Ettevõte kuulub Viciunai Gruppi, mis koondab endas kokku üle 7000 töötaja. Tuntumad brändid on Vici, Esva ja Columbus.