Värsked tööpakkumised

Ärianalüütik-projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181630

Tööpakkumise number

181630

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamised tööülesanded on:
• äritehnoloogiliste projektide juhtimine,
• muudatuste juhtimine oma vastutusalas,
• äriprotsesside analüüsimine, detailne kirjeldamine ja modelleerimine,
• infosüsteemide muudatusettepanekute kirjeldamine ja tellimine,
• juhendite koostamine sisekliendile.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:
• Sul on energeetika-, majanduse või IT-alane kõrgharidus ja vähemalt 2 aastane • kogemus ärianalüütikuna,
• Sul on äriprotsesside kirjeldamise ja modelleerimise kogemus
• oled tõestanud end eduka projektijuhina,
• oled analüütiline ja väga hea üldistusvõimega,
• Sulle meeldib suhelda ning oled meeskonnatööle orienteeritud,
• Sind iseloomustab hea eneseväljendusoskus,
• valdad eesti keele kõrval heal tasemel erialast inglise keelt.

• inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate äriprotsesside arenduse ja IT projektide juhtimisega,
• võimalust lüüa kaasa äriprotsesside arendamises, mis on üliolulised tervele Eestile
• koostööd tipptasemel partneritega nii ettevõtte sees (IT divisjon) kui väljaspool (rahvusvahelised meeskonnad),
• osalust unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega,
• võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis
• suurettevõtte hüvesid ja kindlat tööd stabiilses äris,
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Lisainfo

Tahad teada rohkem?
Oma küsimustele saad vastuse äritehnoloogia osakonna telefonil 7155660.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
16. august 2009
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaeäri Äritehnoloogia osakond tegeleb arendusprojektide juhtimise- ja analüüsiga, mis aitavad ellu viia Eesti Energia kontsernile üliolulisi eesmärke. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusmeeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise ettevõtte arenemine ja toimimine.
>br>