https://www.cvkeskus.ee/113601

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ärianalüüsi spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 113601

Tööpakkumise number

113601

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on aktiivne osalemine juhtimise infosüsteemide loomise protsessis, süsteemide töökindluse tagamine ning klientide toetamine ja abistamine tehniliste, andmekvaliteedi või äriprotsessidega seotud vajaduste rahuldamisel. Töö eeldab tihedat suhtlemist kasutajatega, et tagada süsteemide pidev toimimine ning ennetada võimalikke kitsaskohti.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on varasemad teadmised andmebaasidest ja aruandlusest ning oled kokku puutunud programmeerimisega. Kasuks tulevad teadmised ettevõtte äriprotsesside ülesehitamisest ning arvestussüsteemide loomisest või haldamisest. Tööks on vajalik vähemalt kirjalik inglise keele oskus. Oled sobiv kandidaat, kui Sulle meeldib töötada meeskonnas ja suhelda erinevate inimestega ning Sa tahad aidata kasutajaid probleemi lõpliku lahendamiseni. Töö iseloom võimaldab areneda ärianalüüsi konsultandi ja osakonnajuhi ametipostile.


Ettevõte pakub

InfoVara pakub Sulle huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes ning võimalusi arendada oma professionaalseid oskusi kiiresti arenevas valdkonnas. Sind ootab meeldiv ja sõbralik töökeskkond ning väga korralik töötasu.


Lisainfo

Kui Sul on samasugune „kriuks” nagu meil, st lähed “põlema” nähes olukorda, kus ettevõttes juhtimiseks vajalikud andmed on korrastamata või inimestel puudub informatsioon otsustamiseks ning tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2007
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

InfoVara OÜ on ainus ettevõte Eestis, kes on spetsialiseerunud juhtimistkvaliteeti toetavate analüüsi- ja planeerimislahenduste loomisele. Meie lahendustes on väga tihedalt põimitud parim juhtimismetoodika ja -praktika ning tehnoloogilised lahendused. Ettevõttes töötavad erialaprofessionaalid omavad muljetavaldavaid teadmiseid ärianalüüsi (business intelligence), juhtimisarvestuse (managerial accounting), sooritusjuhtimise (performance management), controlling’u, teabehalduse (knowledge management) ja andmelaonduse (data warehouse)valdkondades.

InfoVara OÜ klientideks on ettevõtted Ida-Euroopast Põhjamaadeni ning viie tegevusaasta jooksul on kliendibaas suurenenud ca 50 ettevõtteni.