https://www.cvkeskus.ee/423699

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ärianalüüsi lahenduste arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423699

Tööpakkumise number

423699

Firma nimi peidetud Ärianalüüsi lahenduste arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Datafruit (www.datafruit.ee) viib ettevõtted uuele tasemele, aidates neil igapäevaselt kasutada kõiki olulisi andmeid paremate otsuste tegemiseks. Loome ettevõtete vajadustest lähtuvaid ärianalüüsi lahendusi, alates andmeallikate kaardistamisest, andmeladude loomisest ja analüüsitarkvara juurutamisest kuni KPI-de väljatöötamise, raportite koostamise ja keerukate andmeanalüüsi ülesannete lahendamiseni (andmekaeve).

Oleme maailmas laineid lööva uue generatsiooni andme- ja ärianalüüsi tarkvara – Tableau (www.tableau.com) – ametlikud partnerid Eestis. Tableau on viimastel aastatel näidanud uskumatut kasvu ning nüüdseks võitnud juba üle 30 000 kliendi südame, teiste seas näiteks Skype, Transferwise, Coca-Cola, LinkedIn, Nike jt. Toome parima ärianalüüsi tarkvara ka Eesti ettevõteteni.

Loome kõige kaasaegsemat ja edukamat ärianalüüsi lahendusi pakkuvat ettevõtet Eestis. Kuna ka Datafruiti start on olnud tormiline, siis otsime uuendusmeelseid, tarku ja mõnusaid inimesi meie visiooniga liituma. Väga kõrgelt hindame korrektsust, lubadustest ja ajakavast kinnipidamist ning töötahet. Loomulikult ei tohiks unustada, et endal peab kõige selle juures ikka alati lõbus olema.

Otsid huvitavat ja arendavat tööd kasvavas ettevõttes? Võta meiega ühendust!