Värsked tööpakkumised

Ärianalüüsi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158066

Tööpakkumise number

158066

Töö kirjeldus

Ärianalüüsi juhi peamised tööülesanded on:
• väikefinantseerimise valdkonna optimaalse juhtimisalase infovajaduse väljaselgitamine, regulaarse raporteerimise ja portfelli analüüsi tagamine;
• väikefinantseerimise valdkonna arengute jälgimine, ärimahtude prognoosimine ja analüüs;
• uute projektide äriplaanide koostamine, sh hinnastamise analüüs;
• osalemine väikefinantseerimise valdkonna strateegia väljatöötamisel;
• väikefinantseerimise valdkonna ärianalüüsi toetavate projektide juhtimine (sh portfelli juhtimine);
• info vahetamine ja vastastikuse koostöö tagamine Hansapanga teiste osakondadega.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:
• ärilist ja analüütilist mõtlemist ning head ajajuhtimisoskust;
• kõrgharidust finants- või majanduse valdkonnas;
• projektijuhtimise kogemust;
• head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust eesti ja inglise keeles;
• soovitavalt töökogemust pangandusvaldkonnas.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• võimalust töötada Baltikumi tugevaimas organisatsioonis ning osalemist rahvusvahelise haardega äris;
• huvitavat ja väljakutseterohket tööd pühendunud ning tulemustele orienteeritud sõbralikus meeskonnas;
• arenguvõimalust ja koostööd valdkonna tipptegijatega üle Hansapanga grupi;
• tulemustel põhinevat konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 23. juulil täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Ärianalüüsi juht

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2008

Hansapanga väikefinantseerimise osakond juhib ja koordineerib Hansapanga tarbimiskrediidi - väikelaenu, arvelduskrediidi, krediitkaartide ja järelmaksutoodete arendus- ja müügitegevust.
Otsime oma professionaalsesse ja arenevasse meeskonda
ärianalüüsi juhti, kelle töö eesmärgiks on osalemine väikefinantseerimise osakonna strateegiliste ja igapäevaste juhtimisotsuste tegemisel, toetades otsuseid vastavate analüüside ja juhtimisalase infoga.