Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #691671

Äri- ja haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete kirjeldus:

  • Olemasolevate objektide kvaliteetse halduse eest vastutamine

  • Haldusportfelli kasvatamine ja uute objektide leidmine

  • Pidev suhtlus ja läbirääkimised allhankijatega

  • Vakantsete pindade monitooring

  • Üürilepingute muudatused ja pikendamine

  • Võlgnike raporti eest vastutamine

  • Investoraruandluse eest vastutamine

Ootused kandidaadile

Ootused kandidaadile:

  • Vastava valdkonna haridus (haldusjuhtimine, ärijuhtimine vms)

  • Varasem müügi ja halduse töökogemus

  • Teadmised lepinguõigusest ja hangete läbiviimisest

  • Väga hea eesti keele oskus, suhtled ka vene ja inglise keeles

  • Initsiatiivikus, kohusetundlikkus ja korrektsus

  • Ambitsioonikas meeskonnamängija

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • Ühtehoidev meeskond, mis pakub vajalikku tuge

  • Konkurentsivõimeline palk ja tulemustasu

  • Ühised ettevõtmised ja üritused

  • Moodne kontor Nõmmel

  • Täiendkoolituste võimalus

Tööpakkumise number
#691671

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
18. märts 2021

Lubatud-Tehtud Haldus on nii kinnisvaraomanike, investorite kui arendajate abimees ärikinnisvara maailmas. Läheneme igale ülesandele individuaalselt eesmärgiga leida parim kuluefektiivne lahendus tegemata seejuures järeleandmisi kvaliteedis.

Vaata rohkem