Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57293

Arhivaar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on arhivaalide süstematiseerimine, arvele võtmine, korrastamine, laenutamine, ettevalmistamine hävitamiseks.

Ootused kandidaadile

  • arhiivindusalaste teadmiste olemasolu
  • vähemalt kesk-eriharidus
  • soovitavalt tööökogemus arhiivinduse või asjaajamise valdkonnas
  • väga hea eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • täpsus ja korrektsus
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalust arenevas asutuses
  • meeldivat kollektiiivi
  • tööpäev 8.00-16.00

Tööpakkumise number
#57293
Arhivaar