Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69555

Arhivaar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakondadest arhivaalide arhiivi vastuvõtmine, arhivaalide korrastamine ja säilitamine, Rahvusarhiivi üleandmiseks korrastamine ja kirjeldamine, hävitamiseks eraldamine;
  • arhivaalide loetelu täiendamine;
  • arhivaalide kasutamise korraldamine, arhiiviteatiste väljastamine ja teabenõuete täitmine;
  • töötajate arhiivialane nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus ja/või arhivaari kutsetunnistus ;

  • varasem töökogemus arhivaarina;

  • põhjalikud teadmised riigiasutuse asjaajamis- ja arhiivikorraldusest ning valdkonna seadusandlusest;

  • usaldusväärsus, korrektsus ja täpsus;

  • oskus iseseisvalt planeerida tööprotsessi;

  • hea arvutikasutamise oskus.

Ettevõte pakub

mitmekesist ja pingelist tööd arenevas meeskonnas;

tööalast täiendkoolitust;

eneseteostusvõimalust.

Tööpakkumise number
#69555
Arhivaar