Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #229084

Arhivaar (0,5 koormusega)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Kunstiakadeemia kuulutab välja konkursi arhivaari ametikoha täitmiseks, kelle peamiste tööülesannete hulka kuuluvad:

  • arhiivitöö koordineerimine;
  • arhiivi korrastamine ja korrashoid;
  • arhivaalide loetelu korrashoid ja arvestuse pidamine ja säilitustähtaegade möödumisel hävitamise korraldamine;
  • arhiivi korrastamine arhivaalide üleandmiseks avalikku arhiivi;
  • EKA osakondadega koostöö dokumentide vastuvõtmiseks arhiivi;
  • arhiiviteatiste koostamine ja vormistamine;
  • EKA ajalooliste dokumentide (sh fotod, artiklid, filmid, väiketrükised jne) kogumine, arhiveerimine ja nende üle arvestuse pidamine.
  • Muud ühekordsed tööülesanded otseselt juhilt.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • vähemalt 3 aastane töökogemus arhiivinduse alal;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, hea vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel;
  • hea suhtlemisoskus;
  • korrektsus ja kohusetundlikkus;
  • otsustus- ja vastutusvõime, hea stressitaluvus.

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökeskkonda noorte ja loovate inimeste hulgas;
  • Vajalikke töövahendeid ja seadmeid;
  • Koolitust ja enesetäiendamise võimalusi;
  • 35 kalendripäeva puhkust.

Tööpakkumise number
#229084