Värsked tööpakkumised

Arhitekti assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 69963

Tööpakkumise number

69963

Töö kirjeldus

• detailplaneeringute koostamine
• arhitektuur-ehituslike projektide koostamine
• projektdokumentatsiooni haldamine, süstematiseerimine, arhiveerimine

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus omandatud või omandamisel
• soovitavalt ellnev töökogemus (väiteks praktika tasemel)
• analüüsivõime
• iseseisev tööstiil ja ettevõtlikkus
• täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
• erioskused: AutoCad, ArhiCad vähemalt kesktasemel, eelistatud spetsialisti tasemel
• arhitektuursete projektide 3D visualiseerimise oskus

Ettevõte pakub

• meeldivat töökeskkonda
• kaasaegseid töövahendeid
• konkurentsivõimelist töötasu
• boonussüsteemi projekti läbiviimisel ajagraafikutest kinnipidamisel ja kvaliteedi tagamisel
• koolitusi vastavalt vajadusele, garanteeritud vähemalt 1 erialane koolitus aastas
• väikest, arenevat ning üksteist toetavat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2006

Argos Group OÜ kliendiks on arhitektuur-ehitusliku projekteerimisega tegelev Eesti ettevõte, kes tegutseb alates 2003.aastast.

Argos Group OÜ on alates 2003.aastast personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.