https://www.cvkeskus.ee/58974

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58974

Arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ühepereelamute projekteerimine
  • sidumisprojektide koostamine
  • eriosade projektide tellimine


Ootused kandidaadile

  • tööks vajaliku kvalifikatsiooni, oskuste ja kogemuste olemasolu


Ettevõte pakub

  • võimalust realiseerida oma ideid
  • motiveerivat tasu


Tööpakkumise number
#58974
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Arhitekt
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!