Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59130

Arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

projekti juhtimises osalemine;
tehniliste jooniste koostamine;
dokumentide trüki ettevalmistamine;
esitlusdokumentide koostamine;
tehniliste spetsifikatsioonide koostamine;
dokumentatsiooni (digitaalse ja paberkandjal) arhiveerimine projekti lõppedes;

Ootused kandidaadile

tehniline kõrgharidus omandamisel või olemas;
töökogemuse olemasolu;
seaduste ja standardite tundmine;
kahe võõrkeele oskus;
projekteerimisvahendite ja lisaseadmete kasutamise oskus tööjooniste loomiseks, modifitseerimiseks ja genereerimiseks nii digitaalkujul kui ka väljatrükina.

Isiksuseomadused:
võime iseseisvalt töötada;
vastutustundlikkus;
täpsus.

Ettevõte pakub

aktiivset kollektiivi
enesearendamise võimalust
hea töö eest väga korralikku tasu
karjäärivõimalust
vaheldusrikast ja arendavat tööd

Tööpakkumise number
#59130
Arhitekt