Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640840

Arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • projekteerimistingimuste menetlemine
  • ehitusprojektide ja ehitusprojektide eskiiside läbivaatamine
  • arhitektuuri- ja linnaplaneerimisalaste küsimuste lahendamine
  • vajadusel detailplaneeringute menetlemine ja maakorraldustoimingute läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • arhitektuurialane kõrgharidus ning soov kaasa lüüa inimkeskse ja kaasaegse linnaruumi kujundamises
  • vähemalt aastane töökogemus arhitektuuri valdkonnas
  • hea pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
  • kliendikeskne hoiak ning orienteeritus meeskonnatööle ja eesmärgile
  • hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
Kandideerimisel tuleb kasuks töökogemus kohalikus omavalitsuses, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine

Ettevõte pakub

  • võimalust linnaruum paremaks muuta
  • väljakutseid, arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi
  • tegusat ja sõbralikku kollektiivi, kus väärtustatakse koostööd ja tulemusi
  • kaasaegset töökeskkonda ja töökohta südalinnas
  • põhipuhkust 35 kalendripäeva

Lisainfo

Elulookirjeldusele (CV) lisada motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#640840

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. märts 2020
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2020

Tallinna Linnavalitsuse koosseisus on 23 ametiasutust. Tallinna linna ametiasutuste tööpakkumisi on võimalik otsida ka Tallinna veebilehelt aadressil http://www.tallinn.ee

Vaata rohkem

Arhitekt