Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127310

Arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arhitektuurne projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, ehitiste funktsionaalsuse analüüsimine, projektijuhtimine

Ootused kandidaadile

Sobiva kandideerija puhul eeldame erialast kõrgharidust, töökogemust, ehitusalaste normide ja seadusandluse tundmist, arvutioskusi spetsialisti tasemel (AutoCad, 3DStudio MAX, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator), arenguvõimelisust.
Soovitavad on teadmised riigihangete korraldamisest, samuti B-kategooria autojuhilubade olemasolu.
Hindame väga analüütilist mõtlemist, head pingetaluvust, initsiatiivikust, õppimistahet ja -oskust,
töökust, kohuse- ja vastutustunnet, valmidust meeskonnatööks.

Ramboll Eesti pakub palju huvitavat tööd ja võimalust eneseteostuseks professionaalse suhtumisega rahvusvahelises töökeskkonnas.
Meiega liituvat töötajat ootavad konkurentsivõimeline töötasu, korralikud töötingimused, mõnus meeskond, arenguvõimalused.

Tööpakkumise number
#127310
Arhitekt