Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #570080

Arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. detsember 2018
Kuulutus aegub: 1. jaanuar 2019

Töö kirjeldus

Maru Ehitus AS ootab oma meeskonda inimest,
keda köidab meid ümbritseva elu- ja töökeskkonna loomine.

Ootused kandidaadile

Täiendaksid meie meeskonda, kui:

  • Sul on kõrgharidus arhitektuuri erialal ja diplomeeritud arhitekt, tase 7 või kõrgem kutsetunnistus;
  • Sul on huvi VDC tehnoloogia ja selle rakendamise vastu projekteerimises ja ehituses;
  • oskad koostada 3D eskiise;
  • Sinu sõpradeks on Revit Architecture või ArchiCad;
  • oled hea meeskonnamängija;
  • Sind iseloomustab kunstianne
ning ideederohkus;
  • kui vaja, siis jagub ka
kannatlikkust.

Tööpakkumise number
#570080

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2018

Maru Ehitus AS on 2000.aastal loodud ettevõte, mille tegevusvaldkondadeks on ehitustööde peatöövõtt, projekteerimine ning projektijuhtimine.

Vaata rohkem

Arhitekt