Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520166

Arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiselt avalike hoonete projekteerimine eskiisist tööprojektini.

Ootused kandidaadile

Varasem projekteerimiskogemus, sh põhi-ja tööprojekti staadiumis hoonete projekteerimine. ArchiCADi oskus.

Konkurentsivõimeline palk, paindlikud töötingimused, põnevate hoonete projekteerimine.

Tööpakkumise number
#520166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2018
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

KAOS Arhitektid alustas 2010. aastal.

Tegeleme arhitektuurse ja sisearhitektuurse projekteerimisega, avalike hoonetega, sageli mälestiste ja uue arhitektuuri põimimisega.

Meie meeskonnas on 10 inimest ja kontor asub Vanalinnas Vana-Viru tänaval.

Hetkel projekteerimisel suuremad objektid: Eesti Meedia uus hoone Tselluloosi kvartalis, Valukoja uuenemine Noblessneris, WOW keskus Kuressaarde.

Vaata rohkem

Arhitekt