Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198296

Arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaitseväe detailplaneeringute, uusehitiste ja rekonstrueerimiste arhitektuuri teostamine läbi projekteerimise lähteülesande, projekteerija nõustamise, projektide kontrolli ja kooskõlastamise;
- kaitseväe spetsiifiliste normide väljatöötamine ja arendamine;
- projekteerimise lähteülesannete koostamise juhtimine;
- kaitseministeeriumi ja kaitseväe juhtkonna konsulteerimine erialastes küsimustes.

Ootused kandidaadile

- arhitektuuri-alane kõrgharidus, vastavus arhitekti kutsestandardi tasemele „Arhitekt III“;
- teenistus erialasel ametikohal riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses või organis 2 aastat või projekteerimise alal 5 aastat;
- AutoCAD tarkvara kasutamise kogemus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise või saksa keele oskus kesktasemel;
- kontoritarkvara kasutamise oskus (MS Word, Excel);
- võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras;
- algatusvõime ja loovus;
- hea suhtlemisoskus, tasakaalukus ja paindlikkus;
- orienteeritus meeskonnatööle.

Kasuks tuleb:
- eelnev kokkupuude kaitseväe või kaitseliiduga;
- üldteadmised kaitseväega seonduvast seadusandlusest.

- huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd sõbralikus meeskonnas;
- kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid;
- valdkonnaalast väljaõpet.

Lisainfo

Asukoht: Narva mnt 8, Tallinn 10117, Harjumaa

Olulisemateks lähiaja arendusteks on:
- kaitseväe uus linnak Jägalas (vähemalt 50-60ha täiesti uut infrastruktuuri kuhu tuleb luua tingimused ca 1500 inimese tööks ja kasarmeerimiseks) ja uus linnak Jõhvis;
- kaitseväe Tallinna territooriumite tulevase hoonestuse planeerimine
- harjutusväljade teeninduskeskused (kuni 5 keskust);
- kaitseväe sadama ja lennuvälja viimistlemine.

Tööpakkumise number
#198296
Arhitekt