Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda ARHITEKTI Tööülesanneteks on: Ühiskondlike hoonete ja korterelamute arhitektuursete  põhiprojektide koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus

  • Arvutiprogrammide kasutusoskus

  • Kiire mõtlemine ja projekteerimisoskus

  • Kompetentset erialast suhtlemis- ja eneseväljendusoskus

  • Head eesti keele oskust kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökeskkonda nooruslikus, arenevas ettevõttes

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Võimalust eneseteostuseks

  • Tulemustele vastavat palka

Lisainfo

Lisaküsimuste korral ühendust võtta:
madis.tasa(at)eeprojekt.ee või 5161092

Tööpakkumise number
#676380

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2000 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
16. november 2020
Arhitekt Arhitekt

EESTI EHITUSPROJEKT OÜ

Pikaajalised kogemused, projekteerimisteenuste lai ulatus, paindlikkus, usaldusväärsus, tähtaegadest kinnipidamine ning eelkõige kvaliteet on sõnad millega isoloomustada Eesti Ehitusprojekti. Sõltuvalt tellijate vajadusest teostame nii väikesemahulisi kui ka mastaapseid, keerukaid ja innovaatilisi projekteerimistöid.

Vaata rohkem

Arhitekt
Arhitekt