Värsked tööpakkumised

Arhitekt

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39869

Tööpakkumise number

39869

Töö kirjeldus

Võtame oma meeskonda konkursi korras tööle arhitekti, arhitekt-tehniku, kelle tööülesandeks on arhidektuursete projektide koostamine koostöös juhtivarhitektidega.

Nõudmised kandidaadile

• erialane kõrgharidus (ka omandamisel) või keskharidus
• eelnev töökogemus
• hea arvutioskus AutoCad, soovitav ka ArhiCad

Pakume võimalust osaleda huvitavate hoonete projekteerimisel, loovat tööd ja arenemisvõimalusi, meeldivat töökeskkonda ja tulemustele vastavat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2005

Arhitektuuribüroo Pluss OÜ on 2002.a. asutatud projekteerimisfirma, mille peamised tegevusvaldkonnad onprojektijuhtimise peatöövõtt ja sisearhitektuur.