Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62202

Arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • iseseisvalt ehitusliku projekti arhitektuurse osa koostamisega seonduvate küsimuste lahendamine
  • mahuline (hoonete) projekteerimine

Töös palju hoonetekomplekse ja ka maastikulahendusi.

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus (soovitatavalt arhitekti töö kogemus nii planeeringute koostamisel kui ka mahuliste projektide tegemisel)
  • teadmised seadusandlusest nii planeeringute kui ka mahuliste projektide koostamisel
  • meeskonnatöös osalemise soov
  • iseseisvus, pingetaluvus
  • erioskused: AutoCad, ArhiCad vähemalt kesktasemel, eelistatud spetsialisti tasemel
  • juhiload soovitatavad, auto olemasolu ei ole vajalik

  • katseajal (4 kuud) netotöötasu alates 10 000 EEK kalendrikuus
  • boonussüsteem projekti läbiviimisel ajagraafikutest kinnipidamisel ja kvaliteedi tagamisel
  • koolitused vastavalt vajadusele, garanteeritud vähemalt 1 erialane koolitus aastas
  • ettevõttesisesed arenguvõimalused, perspektiiv saada ettevõtte peaarhitektiks ning luua omale meeskond

Lisainfo

Arhitekt peab olema valmis lähetusteks Eesti Vabariigi piires.

Tööpakkumise number
#62202

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2006
Kuulutus sisestati:
13. märts 2006

Argos Group OÜ kliendiks on arhitektuur-ehitusliku projekteerimisega tegelev Eesti ettevõte, kes tegutseb alates 2003.aastast.

Argos Group OÜ on alates 2003.aastast personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.

Vaata rohkem

You are applying to:
Arhitekt