Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139276

Arhiivitalituse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arhiivi tööplaani koostamine ja selle elluviimise koordineerimine
  • Uudsete lahenduste väljapakkumine arhiivinduse valdkonnas, nende juurutamise juhtimine
  • Ülikooli arhiivindust reguleerivate õigusaktide koostamine ning kinnitamiseks esitamine
  • Arhiivindusalaste koolituste läbiviimine ülikooli struktuuriüksustele ja asutustele

Ootused kandidaadile

  • Huvi arhiivinduse valdkonna ja arendamise vastu
  • Erialane haridus
  • Teadmised ja kogemused arhiivinduse valdkonnast
  • Hea suhtlemisoskus, positiivne ellusuhtumine
  • Avatus, initsiatiivikus ja süsteemsus
  • Korrektsus, abivalmidus ja sõbralikkus

Ettevõte pakub

  • Erialaseid väljakutseid koos arenemisvõimalusega
  • Stabiilset töökohta suures ettevõttes
  • Pikendatud puhkust

Lisainfo

Arhiivitalitus on kantselei alla kuuluv üksus, mis tegeleb ülikooli kõigi arhiivinduslike küsimustega, muuhulgas ülikooli dokumentide säilitamisega, arhiivipäringutele vastamisega, arhiivindusvaldkonna arendamisega, ülikooli kõigi struktuuriüksuste ja asutuste arhiivindusalase nõustamise ning koolitamisega.

Tööpakkumise number
#139276

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2008

Tallinna Tehnikaülikooli missioon on Eesti jätkusuutliku arengu toetamine teadusloome ja teaduspõhise kõrghariduse kaudu tehnika-, täppis-, loodus- ja sotsiaalteaduste vallas.

Vaata rohkem