Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297835

ARESTIMAJA VANEMSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kinnipeetute toimikute avamine, vormistamine, hoidmine ja arhiveerimine.
  • kinnipeetutele, nende kaitsjatele ja prokurörile isiklike toimikute tutvustamine;
  • arestimajja vastuvõetavate või vabastatavate isikute kohta kannete tegemine (vangiregistrisse ja politseiandmebaasidesse KAIRI; MIS);
  • arestialuste ja vahistatute kohta arvestuse pidamine;
  • arestialuste ja vahistatute kinnipidamistähtaegade järgimine;
  • arestialuste ja vahistatute kirjavahetuse toimimise ja pakkide vastuvõtu tagamine;
  • arestimajast vabastatavatele isikutele vabastamisdokumentide koostamine;
  • kinnipeetavate isikute apellatsiooni, kassatsiooni- ja erikaebuste saatmise korraldamine kohtutele.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasandil;
  • arvutioskus;
  • hea suhtlusoskus, abivalmidus, kohusetundlikkus;
  • pingetaluvus ja meeskonnatöö oskus;

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Ametikoht on Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo arestimaja alluvuses.

Ametikoha sisulistele küsimustele vastab :
Leo Ehiloo
arestimaja juht
Arestimaja
612 5735
leo.ehiloo(ät)politsei.ee

Tööpakkumise number
#297835

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
brutopalk 650 eurot

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem