Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68395

Arestimaja valvur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arestimajja isikute vastuvõtmine, valvamine, kinnipidamisrežiimi tagamine, arestialustele pakkide saamise, arestimajavälise suhtlemise (kokku- saamised, kirjavahetus) teostamine ning isikute arestimajast vabastamine, töögraafikuga määratud töövahetuse ajal, juhindudes arestimaja sisekorraeeskirjast ja arestimaja tööjuhendist.

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus;
riigikeele oskus kõrgtasemel;
tööalast korrektsust ja täpsust;
positiivset töösse suhtumist ja head töövalmidust;
kohanemisvõimet ja stressitaluvust.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi;
huvitavat ja vastutusrikast tööd heas meeskonnas;
eneseteostamise võimalust;
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
paindlikku töögraafikut;
sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#68395