Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435243

Arengutoetuste osakonna maaelu investeeringutoetuste büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti peamiseks tööülesandeks on MAK 2014-2020 toetustaotluste, maksetaotluste ja muude taotluste haldus- ja kohapealsete kontrollide teostamine. Lisaks erinevate toetusskeemide väljatöötamisel osalemine ja taotlejatega ning teiste asjakohaste ametkondadega suhtlemine.
Töö käigus tuleb ette ühe- ja kahepäevaseid lähetusi Eesti piires.

Ootused kandidaadile

Otsime oma toredasse ja töökasse meeskonda aktiivset ja initsiatiivikat inimest, kes oleks valmis meiega koos töötama ühiste eesmärkide saavutamise nimel. Sobiv kandidaat on hea suhtleja, täpne ja korrektne, võimeline arutlema ja loogiliselt mõtlema.

Sobival kandidaadil on:

  • kõrgharidus
  • raamatupidamisalased teadmised
  • hea arvuti kasutamise oskus (kontoritarkvara tundmine)
  • hea analüüsivõime
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • iseseisva ja meeskonnatöö oskus
  • hea pinge- ja stressitaluvus

Kasuks tuleb:
  • põllumajanduslik või majandusalane kõrgharidus
  • teadmised põllumajandusest üldiselt
  • huvi teadus-, arendus- ja innovatsioonitegevuste valdkonna vastu
  • projektide koostamise kogemus
  • varasem toetuste menetlemise kogemus
  • eelnev töökogemus avalikus sektoris
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Pakume huvitavat ja pingelist tööd, tänapäevast töökeskkonda- ja vahendeid, tööalast juhendamist, eneseteostusvõimalust ning toredaid töökaaslasi.

Palk peale edukat katseaja läbimist 888 eurot (bruto).

Tööpakkumise number
#435243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

PRIA missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Meie põhiülesanneteks on toetuste haldamine ja registrite pidamine. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Vaata rohkem