Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143020

Arengupeaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arengupeaspetsialisti töö sisuks on maakonna arengukava koostamises osalemine, projektitaotluste koostamine, maakondlike programmide menetlemine ning maavalitsuse välissuhete koordineerimine.

Ootused kandidaadile

- vastav kõrgharidus või selle omandamine
- Eesti keele oskus kõrgtasemel ja hea inglise keele oskus
- arendusprojektide koostamise oskus
- ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitsemise oskus
- algatusvõime, iseseisvus ja loovus, sealhulgas võime välja töötada uusi lahendusi, algatada muudatusi, neid omaks võtta ja ellu viia
- kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha pädevuse piires, võime näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest
- hea suhtlemisoskus, sealhulgas oskus korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel ja suhelda avalikkusega

Ametikoht kuulub avaliku teenistuse gruppi koos vastavate töötingimuste ja soodustustega. Konkursi tingimused on avalikustatud Põlva Maavalitsuse veebilehel.

Lisainfo

Avaldus koos elulookirjelduse ja haridust tõendava dokumendi koopiaga palume esitada Põlva maavanema nimele 17. märtsiks 2008. a, aadressil Kesk 20, 63308 Põlva. Märgusõna "Konkurss"

Tööpakkumise number
#143020

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. märts 2008
Kuulutus sisestati:
3. märts 2008

Põlva Maavalitsus on Siseministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus.
Meie missioon on esindada maakonnas riigi huve ning hoolitseda maakonna tervikliku ja tasakaalustatud arengu eest.

Vaata rohkem