Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #73898

Arengu - ja planeerimisameti peaarhitekt

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kogu ameti planeerimis- ja projekteerimisalase tegevuse korraldamine ning suunamine
  • valla arengukava väljatöötamisel ja muudatuste tegemisel osalemine
  • planeerimisalase konsultatsiooni andmine
  • planeeringute arhiivi pidamine
  • detailplaneeringutega seonduvate eelnõude koostamine vallavalitsuse ning vallavolikogu istungitele
  • planeeringuprojektide läbivaatamine
  • kodanike nõustamine arhitektuurialastes küsimustes

Ootused kandidaadile

1.erialane kõrgharidus
2.erialane vähemalt 3 aastane töökogemus, soovitav varasem töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse asutuses
3.tekstitöötluse ja graafikaprogrammide hea kasutusoskus
4.eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele ja võõrkeele (inglise või saksa keel) oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi, koolitusvõimalust, ametiautot

Lisainfo

Elulookirjelduse koos sooviavaldusega palume saata hiljemalt 15. septembriks 2006.a. Rae Vallavalitsuse aadressil: Aruküla tee 9 Jüri alevik Rae vald Harjumaa 75301, märgusõna “Arhitekt”.

Tööpakkumise number
#73898