Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194921

ARENDUSTEHNOLOOG

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte arengut toetavate innovaatiliste toodete ja toorainete katsetamine nii ettevõtte laboris kui ka tööstuslikult, aruandlus ja analüüs
- retseptuuride koostamine
- kestvuskatsete tegemine
- toodangu ja toorainete pisteline kvaliteedikontroll vastavalt toiduohutussüsteemile

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus toidutehnoloogia erialal
- töökogemus toiduainetetööstuses on eeliseks
- hea inglise keele oskus
- täpsus, kohusetundlikkus

Suhtlusrikast ning vastutusrohket tööd Balbiino toredas meeskonnas ning kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#194921