Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28456

Arendustalituse nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõuniku põhiülesanneteks on Riigikantselei infosüsteemide arendamine ja nende kasutamise koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • töökogemus IT rakendamise valdkonnas 2 aastat;
  • projektijuhtimise kogemus vähemalt 1 aasta
  • IT arengusuundade tundmine, teadmised IT-alasest seadusandlusest ning turbeprobleemidest ;
  • ülevaate omamine riigi infosüsteemidest ning riiklikest IT arendustegevustest;
  • IT arendusprojektide kavandamise ja lähteülesande koostamise oskus;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskust kesktasemel;
  • head koostööoskust, algatusvõimet, loovust ja head analüüsivõimet.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • arenemisvõimalust ja täienduskoolitust

Lisainfo

Konkursikuulutuse täistekst on avaldatud: http://www.riigikantselei.ee/index.html?id=1251
Kandideerimiseks ei piisa vaid CV saatmisest läbi CV-Keskuse.
Täistekstis toodud aadressil tuleks täiendavalt saata:

  • diplomi koopia
  • passi või ID kaardi koopia
  • avaldus (koos kinnitusega, et kandidaat vastab teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele)

Tööpakkumise number
#28456