Värsked tööpakkumised

Arendusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94243

Tööpakkumise number

94243

Töö kirjeldus

Tartu Tervishoiu Kõrgkool ootab oma tegusasse kollektiivi arendusspetsialisti, kelle põhiülesandeks on süsteemne ja eesmärgipärane mainekujundus s.o pressiteadete ning artiklite kirjutamine, suhtlemine ajakirjandusega, kõrgkooli reklaamiga seonduv (pressiüritused, kuulutused, messid, meened jne.)

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust (soovitavalt eelnimetatud valdkonnas);
- väga head suulist ning kirjalikku eneseväljendusoskust;
- projektitöö kogemust või valmisolekut projektide kirjutamiseks ja juhtimiseks;
- organiseerimisvõimet;
- väga head suhtlemisoskust;
- pingetaluvust;
Kasuks tuleb:
- inglise või soome keele oskust vähemalt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldus- ja vastutusrikast tööd;
- enesearendamise – ja arenemise võimalusi;
- kaasaegset töökeskkonda;
- noort ja eripalgelist kollektiivi.

Lisainfo

Avalduse, CV, motivatsioonikirja ja palgasoovi palume saata hiljemalt 22. veebruariks 2007. a märksõnaga “arendusspetsialist” aadressil Nooruse 9, Tartu 51011. Täiendav info telefonil 7381 641.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. märts 2007
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2007