Värsked tööpakkumised

Arendusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110792

Tööpakkumise number

110792

Töö kirjeldus

Tartu Tervishoiu Kõrgkool ootab oma tegusasse kollektiivi arendusspetsialist, kelle põhiülesandeks on Avatud Kõrgkooli käivitamine ja organiseerimine. Tööülesannete hulka kuulub täienduskursuste ja suvekoolide (ka rahvusvaheliste kursuste ja konverentside korraldamine), haridusvaldkonna projektide kirjutamine ning juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
- iseseisvat otsustus- ja organiseerimisvõimet;
- väga head suulist ning kirjalikku eneseväljendusoskust
- head võõrkeele oskust (inglise keel, soome keel)
- väga head suhtlemisoskust,
- pingetaluvust;
- korrektsust,
- loomingulisust
- soovitavalt projektide kirjutamise ja juhtimise kogemust,

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldus- ja vastutusrikast tööd;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset töökeskkonda;
- noort ja eripalgelist kollektiivi.

Lisainfo

Avalduse, CV, motivatsioonikirja palgasooviga palume saata hiljemalt 15.juuniks 2007. a märgusõnaga “avatud kõrgkool” aadressil Nooruse 9, Tartu 51011. Vestlus 19.juunil 2007.a
Täiendav info telefonil 7381 641, Merle Varik, arendusprorektor.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
31. mai 2007

Tartu Tervishoiu Kõrgkool on 195 aastase kogemusega, 100 töötaja ning 1200 õppuriga innovatiivne asutus.