Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304819

Arendusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded:

  • RMK sisese tarkvara jaoks lahenduste loomine vastavalt püstitatud ülesandele
(arhitektuur, kodeerimine, testimine), sealhulgas.
  • koostöös AX konsultandiga tegema programmeerimistöid AX2009 keskkonnas.
  • Programmeerimistööde ja koodiparanduste tegemine .net lahendustes.
  • rakenduste vaheliste liideste loomine veebiteenuste baasil.
  • koodi dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

Parimal kandidaadil on:

  • eelnev töökogemus tarkvara arendajana.
  • julgus ja oskus esitada olulisi küsimusi, avatus ja orienteeritus meeskonnatööle.
  • probleemide lahendamise oskus.
  • täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus.
  • hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Kandidaat IT arendusspetsialist töökohale peab:
  • omandama AX2009 programmeerimisvõtted ja parimaid praktikaid ning teadmise rakenduse struktuurist.
  • tundma versioonihaldusvahendeid.
  • tundma mssql andmebaasilahendusi.
  • oskama anda oma tööle eelnevaid ajahinnanguid.

Ettevõte pakub

RMK pakub:

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas ja sõbralikus kollektiivis;
  • motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja elulookirjeldus hiljemalt 30. aprilliks 2013.
Lisainfo Gunnar Kuhi mob: 510 4769

Tööpakkumise number
#304819

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2013

RMK on üle 800 töötajaga riigitulundusasutus, mille eesmärgiks on riigimetsa säästlik ja efektiivne majandamine, metsa-, puhke- ning taimlamajanduse haldamine ning majandatava ressursi väärtuse tõstmisele suunatud arendustegevus.

Vaata rohkem