Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139166

Arendusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks vastutusvaldkondadeks on kliendi väärtuspakkumiste toetuseks kokkulepitud teenuste, toodete arendus ning nendega seotud protsesside efektiivsuse tagamine.

Peamiselt hõlmab arendusspetsialisti töö suhtlemist ja läbirääkimist teiste pangaüksustega, teenuste ja toodete arendusprotsesside toetamist kliendi väärtuspakkumiste vaates ning eeltoodud protsesside efektiivse toimimise tagamist.

Ootused kandidaadile

Eesmärkide täitmine õnnestub kui Sa oled:

  • kõrghariduse ja ärilise mõtlemisega, huvitatud finantsmaailmas toimuvast;
  • loov ja initsiatiivikas iseseisev projektijuhi tüüpi tegutseja;
  • hea analüüsioskusega, tulemustele orienteeritud;
  • edukas suhtleja, kel on hea kontaktiloomise oskus, läbirääkimiste kogemus;
  • hea kirjaliku ja suulise eneseväljendusoskusega eesti ja inglise keeles
  • kliendikeskse mõtteviisi ja positiivse ellusuhtumisega.

häid töötingimusi ja võimalust enese proovile panekuks kiiresti muutuval turul täites mitmekülgseid tööülesandeid Baltikumi tugevaimas organisatsioonis tulemustele orienteeritud ja innovatiivses keskkonnas.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 12. veebruaril täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Tule tööle > Arendusspetsialist

Tööpakkumise number
#139166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2008

Hansapanga segmendijuhtimise üksus kuulub jaepanganduse äriüksuse igapäevapanganduse osakonda.

Meie eesmärgiks on põhipangateenuste arendus ja müük ning erinevatele kliendisegmentidele väärtuspakkumiste loomine, klientide informeerimine ja pangateenuste vastu huvi tekitamine.

Otsime oma kreatiivsesse ja teotahtelisse meeskonda initsiatiivikat ja iseseisvat

arendusspetsialisti.

Vaata rohkem