Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63742

Arendusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arendusspetsialisti töö põhieesmärk on taastuvenergia projektide realiseerimine ning taastuvenergeetika alase informatsiooni kogumine ja analüüs, s.h:

  • uute elektrijaamade rajamise korraldamine
  • tehniliste uuringute, projekteerimise ja hangete korraldamine
  • tehnilis-majandusliku analüüsi läbiviimine
  • uute elektrijaamade töösse viimine ja osalemine jaamade käidu korraldamises

Ootused kandidaadile

  • energeetikaalane kõrgharidus
  • baasteadmised taastuvenergeetikast
  • teadmised, oskused ja kogemused projektide realiseerimiseks
  • eelnev elektri- või ehitusalane töökogemus
  • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • pingetaluvus ja korrektsus
  • iseseisvus ja initsiatiivikus
  • B kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja motiveerivat tööd
  • võimalusi enesetäiendamiseks ja -arendamiseks
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#63742

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2006

Taastuvenergia Ettevõte on Eesti Energia ASi koosseisu kuuluv äriüksus, mille tegevuse põhieesmärgiks on taastuvelektrijaamade rajamine ja haldamine.

Vaata rohkem