ARENDUSSPETSIALIST (LV DRIVES)(tähtajalise töölepingu alusel lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172786

Tööpakkumise number

172786

Töö kirjeldus

• infotehnoloogiliste programmide täiendamine
• andmesidetöötluseks vajalike tööriistade (Excel Macrod, Visual Basic) valmistamine, nende ülalpidamine ja kaasajastamine
• andmeside käsitlemine ja arendamine
• reaalajas toimiva arvestuse ja statistiliste näitajate tagamine
• tehaste vahelise andmeside tõrgeteta toimimise tagamine
• andmebaasidesse saabunud informatsiooni käsitlemine
• SQL serveris andmebaaside loomine ja hooldamine

Nõudmised kandidaadile

• IT alane haridus
• hea andmeside ja infotehnoloogia programmide tundmine
• eesti, vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
• kohusetunne, otsustusvõime, täpsus, korrektsus ja paindlikkus
• tootmise ja tootmisprotsesside tundmine
• analüüsimis- ja planeerimis- ning suhtlemisoskus
• valmidus meeskonnatööks
• pingelise töö talumine
• kandideerimiseks saada meile oma elulookirjeldus inglise või eesti keeles!

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm) ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 115 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.