Värsked tööpakkumised

Arendusspetsialist (LV Drives)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114160

Tööpakkumise number

114160

Töö kirjeldus

Materjalide kvaliteedinõuete kontrollimine ja reklamatsioonide esitamine, arendusprojektide juhtimine ja kontroll, töövahendite ohje ja aruandlus. Ostuprotsessi tehniline toetamine.

Nõudmised kandidaadile

Elektrialane/ tehniline eriharidus
Hea tehniline taip
Loogiline mõtlemine
Hea suhtlemisoskus
Täpsus, põhjalikkus
Hea analüüsimisvõime
Arvutikasutamisoskus
Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
Inglise (Soome) ja vene keele oskus (suhtlustasandil)

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm) ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 109 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 900 inimest.