Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63847

Arendusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenistusülesanded:
- valla arendustegevuse koordineerimine;
- arendusalaste ja äriprojektide koostamine ja juhtimine;
- arendustööks vajaliku kontaktvõrgu loomine.

Ootused kandidaadile

kõrgharidus;
eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele valdamine kesktasemel;
soovitavalt töökogemus või läbitud kursused arendustegevuse ja projektijuhtimise valdkonnas;
kaasaaegsete infotehnoloogiliste vahendite kasutamise oskus;
aktiivsus;
hea suhtlemis ja eneseväljendusoskus.

Ettevõte pakub

Enesetäiendamise võimalust ja kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada:
- kirjalik avaldus
- elulookirjeldus (töö-või teenistuskäik)
- palgasoov

Dokumendid esitada Koigi Vallavalitsusele aadressil Koigi Postkontor 72501, Järvamaa, hiljemalt 21. aprilliks 2006.a. märkega ümbrikul „ Arendusspetsialist˝
Teave tel. 384 6433 või 5344 1359

Tööpakkumise number
#63847