Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198783

Arendusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Saku valla arengukava uuendamine vastavalt arengueesmärkidele;
  • vallapoolsete projektitaotluste koostamine;
  • hallatavate asutuste ja kolmanda sektori nõustamine taotluste kirjutamisel ning projektide läbiviimisel ja lõpparuannete kirjutamisel;
  • valla mittetulundustegevuse toetusfondi haldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel ja kahe võõrkeele valdamine suhtlustasemel
  • arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • projektijuhtimise kogemus
  • töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses
  • isikliku sõiduvahendi ja juhtimisõiguse olemasolu
  • läbirääkimisoskus
  • väga hea suhtlemis- ja eneväljendamise oskus

Eelistatud isikuomadused:
  • täpsus ja korrektsus töös
  • valmidus meekonnatööks
  • pingetaluvus
  • initsiatiivikus

Ettevõte pakub

võimalust:

  • rakendada oma teadmisi ja oskusi Saku valla huvides
  • olla osake meeldivast kollektiivist

Tööpakkumise number
#198783