Värsked tööpakkumised

Arendusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110832

Tööpakkumise number

110832

Töö kirjeldus

Helsingi ja Jüri tehaste vahelise andmeside ja SAP programmi haldamine tugiisikuna, infotehnoloogiliste lahenduste arendamine, vajalike andmetöötluse tööriistade valmistamine (excel macrod, visual basic), vajalike raportite väljatöötamine ja arendamine

Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on IT alane haridus, omad head eesti ja inglise keele oskust ning rahuldaval tasemel vene keele oskust, oled kohusetundlik ja korrektne, hea analüüsimis- ja planeerimisoskusega, iseseisva otsustusvõimega ning hea meeskonnatöötaja siis ehk oled Sina meie meeskonnast puudu olev liige? Kasuks tuleb töökogemus tootmises ja tootmisprotsesside tundmine, soome ja vene keele oskus.

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm) ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
31. mai 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 109 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 800 inimest.